tel: 06 20 525 3904 | e-mail: info@spurifutobolt.hu

01.09. – Álláslehetőség – Eladó-szaktanácsadó kollégát keresünk

ÁLLÁSLEHETŐSÉG
Eladó, szaktanácsadó
Magyarország legnagyobb futóbolt hálózata, a Spuri Futóbolt budapesti üzletébe teljes és részmunkaidős kollégákat keresünk
Az alábbi feladatok várnak Rád:
o A vásárlók szakszerű kiszolgálása
o Személyre szabott lábállás és futáselemzés
o Pénztárosi és pénztárhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
o Állandó és udvarias kapcsolattartás a vásárlókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:
o Középfokú végzettséggel rendelkezel
o Lelkes, pozitív, fejlődni vágyó személyiség vagy
o Megbízhatóan és lendületesen végzed a rád bízott feladatokat
o Szívesen és jól kommunikálsz
o Önálló vagy, de tudj csapatban dolgozni!
o Sportos az életmódod
Előny, de nem feltétel:
o Ha a kereskedelem, főleg sportszer/ruházat területén tapasztalatot szereztél
o Értékesítést segítő angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
o Azonnali, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű, valódi értékeket teremtő vállalkozásban
o Versenyképes fizetést és időnként jutalmat
o Folyamatos szakmai fejlődést
o Kedvezményes futófelszerelés vásárlást saját részre
o Családias, sportos munkahelyi légkört

Ha a fentiek felkeltették az érdeklődésedet várjuk fényképes szakmai önéletrajzod- fizetési igényed megjelölésével január 20-ig , a következő E-mail címre: szucs@spurifutobolt.hu

Ha szereted a futást, ez lesz számodra az álomállás!!!

Országszerte nyolc üzlettel várunk!

    review rating 5  Gyors, szakértő segítség. Tökéletes futócipőt vettünk.

    forrás: Google értékelés

    thumb Adrienn Némethné Horváth
    2020/2/28

    review rating 5  A webshopos rendelésemet személyesen is fel tudtam próbálni vásárlás előtt. Az üzletet gyors kiszolgálás, rengeteg termék és szuper akciók jellemzik :)

    thumb Tihamér Kovács
    2020/1/07

    review rating 5  Most mit is írhatnék? Profik! Nagyon profik! Van választék és nagyon korrekt és felkészült volt az eladó aki velem foglalkozott. És hát gazdagabb lettem egy élménnyel és egy mizuno cipővel. Az biztos, hogy ide visszatérek és másnak is ajánlani fogom.

    thumb Sándor Vidács
    2020/3/10

    review rating 5  Profi, kedves, segítőkész eladók, nagy választék. Mindenkinek ajánlom!

    thumb Balázs Gerber
    2020/2/08

A Spuri Futóbolt országszerte már nyolc üzlettel várja a futás szerelmeseit, folyamatosan megújuló termékválasztékkal, magas szakértelemmel és készséges segítségnyújtással!

hírlevél

Feliratkozom

Spuri Futóbolt