tel: 06 20 525 3904 | e-mail: info@spurifutobolt.hu

01.09. – Álláslehetőség – Eladó-szaktanácsadó kollégát keresünk

ÁLLÁSLEHETŐSÉG
Eladó, szaktanácsadó
Magyarország legnagyobb futóbolt hálózata, a Spuri Futóbolt budapesti üzletébe teljes és részmunkaidős kollégákat keresünk
Az alábbi feladatok várnak Rád:
o A vásárlók szakszerű kiszolgálása
o Személyre szabott lábállás és futáselemzés
o Pénztárosi és pénztárhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
o Állandó és udvarias kapcsolattartás a vásárlókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:
o Középfokú végzettséggel rendelkezel
o Lelkes, pozitív, fejlődni vágyó személyiség vagy
o Megbízhatóan és lendületesen végzed a rád bízott feladatokat
o Szívesen és jól kommunikálsz
o Önálló vagy, de tudj csapatban dolgozni!
o Sportos az életmódod
Előny, de nem feltétel:
o Ha a kereskedelem, főleg sportszer/ruházat területén tapasztalatot szereztél
o Értékesítést segítő angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
o Azonnali, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű, valódi értékeket teremtő vállalkozásban
o Versenyképes fizetést és időnként jutalmat
o Folyamatos szakmai fejlődést
o Kedvezményes futófelszerelés vásárlást saját részre
o Családias, sportos munkahelyi légkört

Ha a fentiek felkeltették az érdeklődésedet várjuk fényképes szakmai önéletrajzod- fizetési igényed megjelölésével január 20-ig , a következő E-mail címre: szucs@spurifutobolt.hu

Ha szereted a futást, ez lesz számodra az álomállás!!!

Országszerte kilenc üzlettel várunk!

A Spuri Futóbolt országszerte már nyolc üzlettel várja a futás szerelmeseit, folyamatosan megújuló termékválasztékkal, magas szakértelemmel és készséges segítségnyújtással!

hírlevél

Feliratkozom

Spuri Futóbolt